Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham közben a vércukorsz...

Pánikroham közben a vércukorszint megemelkedik?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben történt, hogy bevittek kórházba kivizsgálásra, épp egy pánikroham közepette:)

vérnyomásom pulzusom az egekben, 144/100/142, rögtön akkor vettek vért, meg ekg, minden, és a vércukrom 7,5 volt.

Aztán nővérke még este 11-kor jött mérni a vércukrot, mikor már megnyugodtam, nem szólt semmit, akkor már jó lehetett? Házi orvos nem mondott semmit, hogy baj lenne az eredményekkel.

Amúgy vérnyomásomat mérem itthon, mindig 115 körül van, pulzus se megy 100 fölé, szóval ezek nyugalmi állapotban jók.:)

Csak a cukrom nem hagy nyugodni..

nem is értem mitől lenne magas, mert alig eszek cukros dolgokat, vizet iszom, édesség nagyon ritkán van előttem

családban sem tudok cukorbetegről, csak kíváncsiságból gondoltam megkérdem itt, hogy a nagy stressztől, pániktól emelkedhetett-e meg az is?!


2015. ápr. 19. 02:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Valoszinü igen,meg akkor is ha nem vagy cukor beteg.A cukrosok is tudjak stressz,veszekedesek kivaltjak a hirtelen emelkedett cukorszintet.
2015. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!