Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok. Miért van...

18 éves vagyok. Miért van folyton aranyerem?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vasat szedek, ami miatt még nehezebb a "dolog", de ezelőtt is gyakran kijött és akkor is nagyon fájt és nehezen múlt el. Lehet ebből nagyobb baj? (L)

2015. ápr. 21. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő táplálkozással lágyítsd a székleted és használj valamilyen aranyér kenőcsöt, Proktis-M nagyon jó rá, ha nagyon előjön és gyakran, akkor nem árt orvoshoz menni.
2015. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. orvosnál jártál már aranyér problémáddal?

2.aranyeret legfőbbkép véna gyengeség okozza ami örökletes, valamint az elhízás, mozgásszegény életmód,

3. a helyes rostdús táplálkozással csökkent a székeléskor a fájdalom és érdemes aranyér kenőcsöt használni és mozogni

2015. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rengeteget mozgom, elsősorban harcművészeti edzéseken veszek részt, de a suliban is van heti 5 tesi óránk, továbbá sokat sétálok és néha biciklizem. elhízott tehát nem vagyok.


tudomásom szerint anyukám és a papám (aki anya apuja) is szenved az aranyértől. ezek szerint én is örökölhettem.


orvoshoz nem nagyon szeretnék ezzel elmenni, mert eléggé szégyenlem. a táplálkozásom fogok javítani, mert sajnos akkor azzal lehet a gond.

2015. ápr. 21. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor gyógyszerésztől kérsz segítséget mit tud ajánlani vény nélkül nem kell elmondanod h neked kell mondhatod h a nagyapádnak

bár én már olvastam olyat is h svédcseppel kezelés hatásos mert fokozza a vérkeringés már csak a külsőleg bekenve is

bár ezzel szemben vannak fenntartásaim

2015. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne szégyeld, sokan kűzdenek ezzel, és még nagyon fiatal vagy, lehet egyre rosszabb lesz, ha nem kezelik ki rendesen.

Sebészeten nekem megnézték, és kaptam rá kenőcsöt, de vannak más módszerek is, ha esetleg súlyosabb.

2015. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!