Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem?...

Tudnátok segíteni nekem? Negatív eset kellene, ami az egészségügyben történt veletek

Figyelt kérdés
Bármilyen olyan negatív (de ha van valami nagyon pozitív dolog, az is jöhet) történet, amikor az orvos nem volt veletek empatikus, nem foglalkozott az érzéseitekkel, lenézett titeket stb. Nagyon fontos lenne. Köszi
2015. ápr. 21. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen, eddig bármilyen rendelésen jártam, mindig nagyon rendes orvosokkal hozott össze a sors, szakrendeléseken is, kórházban is.


Volt olyan orvos is, aki nem fogadott el semmit, azt mondta, hogy azzal hálálom meg, ha meggyógyulok.


Nemrégiben családunkban is volt egy vakbélgyanús eset, és ott is nagyon alaposak voltak, azt mondta a doki addig nem engedi haza a gyereket, míg mosolyogva nem mondja, hogy már nem fáj a hasa. Mindent megtettek érte.

2015. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dolgozóként élek át nap mint nap lelki terrort a betegek által. Az egészségügyi dolgozók kiégését nem maga a munka okozza, hanem leggyakrabban a betegek vagy hozzátartozók viselkedése. Csak erről ugye már nem szabad beszélni.
2015. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Péterffy kórház-rendelő orvosaival több negatív tapasztalatom is volt.

Nőgyógyász szakrendelés-lenézés, bubnkó stílus

gégészet-nagyképűség, jobban tudja, hogy én mennyire kapok levegőt. Feleslegesen évekig szenvedtem 2 oldali polippal, elmentem a Klinikákra, ott végre beutaltak CT-re és megműtöttek.

2015. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bunkó stílust akartam írni
2015. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem volt több, de ami emlékezetes volt, hogy egy doktornő kíméletlenül közölte nagyon kevés lelet alapján, hogy ki kell venni egy életfontosságú szervemet, (ami nélkül nem élhetek teljes életet)

végül több lelet alapján kiderült, hogy nem is kell kivenni! én azokban a napokban teljesen tönkrementem idegileg.

2015. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!