Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném valahogy...

Nagyon szeretném valahogy megakadályozni hogy ne nőljek tovább magaságilag, van bármilyen mód hogy megakadályozzam?

Figyelt kérdés
kérlek ne kérdezzétek hogy miért akarom , csak ezt akarom és kész, szoval most vagyok olyan 172 cm és maximum 175 cm akarok lenni tehát egyáltalán nem szeretnék magasabbra nőni apám is kb 175 anyám az kisseb nálam jóval és amugy 17 éves vagyok

2015. ápr. 24. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Összevissza fogalmazol a kérdésben, feltehetően a továbbnövést szeretnéd megakadályozni. Egyik tipp: kerüld a cukrot és a cukorral édesített ételeket/italokat, mert a cukor fokozza az agyalapi mirigy növekedési hormon elválasztását.
2015. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsánat ha rosszul fogalmaztam. igen a tovább növést szeretném megakadályozni és véletlenül pont nemis esze kcukrot meg seemi cukrosz szart mert edzek és diétázok mellete már másfél éve :D
2015. ápr. 24. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Max.ha NAGYON
2015. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Nagyon sok pénzel,hormon kezelés.

2015. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!