Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyúrás szerek nélkül gyógynövé...

Ttamas93 kérdése:

Gyúrás szerek nélkül gyógynövényekkel?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni és kapom a pofonokat, hogy ezt szedjek meg azt szedjek. Mert máshogy nincs értelme mert nem épül az izom. Ilyen fehérje olyan kiegészítő stb. Vagy a másik fele, hogy csirke rizzsel.

Arra lennek kíváncsi, hogy tudtok e olyan gyógynövényeket amelyek hanem is teljesen de segítenek a test fejlődésében. Én inkább a humánus módszerek híve vagyok és nem akarok mindenféle löttyöt inni. Hiszek benne, hogy segítenek, pénzem is lenne rá de ha van ilyen lehetőség akkor inkább ilyenekhez nyúlnék leginkább.



2015. ápr. 24. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak ezeknek az új kondisoknak a dumája akik gyorsan akarnak látszat izmokat, amik két hét edzés kihagyás után leeresztenek a búsba.
2015. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rokonom semmit nem szed, nem tart semmiféle diétát és mégis sikerült izmosra edzenie magát.
2015. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyógynövényekről nem tudok, de hogy szerek nem kellenek az izmokhoz, az tuti :) Az extrém szinthez igen, de gondolom, az nem célod. Edzés és többé-kevésbé helyes étkezés kell. Fehérje nyilván igen, de nem kell porból, nyilván nincs gond a rendes étellel, de a gyúrósok megmondhatják Neked a megfelelő témakörben, hogy butaság főleg porra alapozni, rendes étel mindenképpen kell. S nem épül olyan gyorsan az izom, hogy ne lenne elég egy normális étrend fehérjetartalma... Bár hogy mitől és mennyire fejlődsz, csak az étrendet nézve, tegyük fel, hogy az edzésed teljesen jó, az egyénfüggő is. Különböző típusú emberek vannak, amiknek más alkalmas.


Az pedig elég hervasztó, amikor a kezdő kiscsávók máris szereket akarnak szedni, pedig az ő szintjükön s korukban még egy rosszabb étrend mellett is gyorsan fejlődnének, ha odateszik magukat. Nem, nekik azonnal cucc kell, mert az az igazi... Szánalmas.


A csirkerizs népszerű, de máshogyan is lehet. Szeretek példálózni a ketogénnel, ami szálkásításra főleg jó, de tömegnövelni is lehet vele. Csak példaként mondom, hogy annyit láss, hogy nem muszáj még az előírt tipikus étrendek akár körvonalakban történő betartása sem, nem Egy Igaz Út van. Akár sose egyél csirkét és rizst, attól még fejlődhetsz, csak találj egy másik alkalmas utat, megfelelő mennyiségű kalóriával, fehérjével, miegymással.

2015. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a ketogént azért ne ajánljuk birkáknak, ha nem akarod, hogy szívritmuszavarban megpusztuljon 1 hónap múlva. Először tanulja meg, mi az, hogy fehérje.

Az atomfizikust sem rakod be az atomerőműbe, hogy ma te felügyeled az egészet. Arról meg a kedved páciens nem is beszélt, mit neveznek "szer"nek a kondis birkák. Kétes eredetű doppingot, vagy mezei fehérjeport. Egyes magas iq-val rendelkező egyén, még a gyógyszertári dextrózt is "szer"nek hívja.

2015. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam már a fehérje por formájában is szer mert te lekeverik azt is minden szar anyaggal.

Én pl arra gondoltam, hogy ezeket a gyúrós cuccokat is előállítják valamiből. Azt az alapanyagot amiből előállítják azt nem lehet kapni? Vagy amiből kinyerik növény pl.

2015. máj. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!