Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet a pattanásokat a...

Mivel lehet a pattanásokat a leghatékonyabban eltávolítani?

Figyelt kérdés

Van valamiféle kenőcs, ami kifejezetten jó és gyors?

Én most ezt használom:

[link]

De mire egyet eltüntet előjön 5 másik...



2015. ápr. 26. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne egyrl zsiros es fuszeres dolgokat, igy ki sem alakulnak vagy nagyon keves, de amugy mosd mindig tiszta vizzel az arcod, ha zsiros a borod akkor szappannal, ez megelozesre. A mostani pattanasokat meg mosd palinkaval. Egy vattat itass at vele, es azzal torolgesd az arcborod, de vigyazz, ne nagyon sokszor, napi egyszer es nem kell minden nap, mert szaritja a bort. De nekem peldaul ket nap alatt ugy levittem, hogy nagyon:)
2015. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Hát, pálinka az például nem mindig van a háznál, itthon nem gyakran isznak olyat szüleim, azaz inkább csak apám, vagyis ő se xD

De most komolyan nem szabad ennem zsíros illetve fűszeres dolgokat? Azt túl se élném, lehet.. xDD

De erről az avon kenőcsről am mi a véleményed?

2015. ápr. 26. 12:09
 3/10 hosszúhajú ***** válasza:

attól is függ száraz, vagy zsíros bőrtípus vagy. Én száraz, és szinte hámlik néha a bőröm, ha sokáig víz éri, mégis ráülnek a pattanások. fura, mi? :(

erre javasolták a levendula szappant reggel-este. Bejött!

2015. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én inkább zsíros bőrtípus vagyok :/
2015. ápr. 26. 12:22
 5/10 hosszúhajú ***** válasza:
akkor talán körömvirágszappan - de ebben nincs tapasztalatom, ezt csak hallomásból...
2015. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, kösz!
2015. ápr. 26. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
#1vagyok. Hat az a krem, amit belinkeltel, szerintem semmit nem er. Nekem nem volt meg olyan, en nem hasznaltam, az egyik braratnom viszont igen eleg sokaig es szerinte gyartani se erdemes. Ha van a kozelben palinka, egy picit tegyel el, egy kis uvegbe, abbol nem kell sok. De elvileg a fogkrem is jo, egyszer bevalt nekem, vagy talan kevernek a gyogyszertarban valamit... a zsiros borre szappant hasznalj, minfegy milyet, sos etelt, fuszereset meg keveset inkabb. Hidd el, jobb lesz:)
2015. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A barátnőm szerint a szappantól csak száraz lesz a bőröm, ami azt eredményezi hogy több zsírt termel. Ja, és azt is mondta hogy a fekete szappanon kívül az összestől pattanásos leszek.. :D Nem tudom mennyire túlzás, ő ezt állítja. xD

És mi a helyzet az aftershave-vel? Ezt pedig a nagymamám mondta még valamikor.

2015. ápr. 26. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A szappantol nem fog tobb zsirt termelni. Ne szaritsd ki nagyon termeszetesen, de a szaraz boron kevesrbb a pattanas. Nekem is zsiros a borom, szappant hasznalok, azt csa:) hat a kinyomott vagy me levo pattanasra kenhetsz arcszeszt vagy barmi alkoholt, hasznal az is:) #1
2015. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2015. ápr. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!