Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan és mivel lehet kezelni...

Hogyan és mivel lehet kezelni a lapostetűt?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elkezdenétek savazni, vagy poénkodni, nem tudom hogyan kaptam el, ugyanis 16 éves fiú vagyok és még nem élek szexuális életet.

Erősen elkezdett viszketni a péniszemnél és fanszőrzetemen találtam tetűt. Mit lehet ilyenkor csinálni? Mivel lehet kezelni? Van ennek otthoni gyógymódja vagy mindenféleképpen orvoshoz kell fordulnom? Csak normális válaszokat légyszi. Köszi előre is.



2015. ápr. 27. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
doki!!!!
2015. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha van valami otthoni kezelési lehetőség rá és el lehet kerülni a dokit légyszi írjátok meg. Így is nagyon cikinek érzem a helyzetet. :(
2015. ápr. 27. 15:04
 3/13 anonim válasza:
6%
Nem baj, egyes népeknél szex nélkül is előfordul. Tekintsd háziállatnak, ha abba a csoportba tartozol. Ha nem, akkor doki.
2015. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Borotváld le a szőrt.
2015. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban lehet kapni rá vény nélküli szert. A szőr beborotválása is sokat segít. Ha végső soron orvoshoz kell vele menni, azt se érezd cikinek, látott már ilyet előtted is.
2015. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kapsz rá szert, bedörzsölöd vele és el fog múlni. Lehet a családban van valakinek, vagy ráültél valahol idegn helyen WC-re.


Itt vannak jótanácsok:

[link]

2015. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves # 3 válaszoló!

Nagyon könnyű poénkodni más bajával! Viszont, már korábban is írtam, hogy a szexuális út kizárva és a nem megfelelő higiéniát sem mondanám, ugyanis kulturált emberhez méltóan tisztálkodom.

2015. ápr. 27. 15:11
 8/13 A kérdező kommentje:
# 5 és # 6 válaszolók! Köszönöm a segítséget. Az lehet, hogy a suli wc-jében kaphattam el.
2015. ápr. 27. 15:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a kórházból cipeltem haza.
2015. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az lehet, nem szabad iskolában ráüllni a WC-re.

Szerintem borotváld le a szőrt és jól zárható zacsiban dobd ki, a bőrödet pedig kezelt le azzal a szerrel.

2015. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!