Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy tudjak aludni?...

Mit tegyek hogy tudjak aludni? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Egész kiskorom óta nem tudok aludni rendesen. Most leszek 15 és úgy érzem már segítség kell mert idegbeteg vagyok, rosszak a jegyeim, nem tudok felkelni reggel, és haza érek és alszom.

Szóval minden nap fent vagyok 3-4-ig hétközben és 7-kor kelek (ha nem alszom el), hétvégén 4-5-tig vagyok fent, de van amikor nem alszom egész este. Régebben azt hittem a telefon miatt van, szóval kiraktam, de úgy sem tudok aludni. folyton ideges vagyok, a problémáimon gondolkodom, amikről nem tudom elterelni a gondolataim, pl.: suli.

És bármennyire fáradt vagyok ne mtudok ettől elaludni, csak akkor amikor már egyszerűn nem bírom és lecsukódik magától a szemem. Amikor ebből bajok lettek altatókat szedtem elég erőseket, amiket itthon találtam, de nem mondtam senkinek, viszont az volt velük a baj, hogy konkrétan másnapra nem emlékeztem az estére. nem tudtam mit csináltam. De szedtem tovább kb 2 hónapig, de utána elgogyott, és abba kellett hagynom, mert minden nap szedtem és tényleg erős volt.

És most megint gondjaim vannak az alvással. Nagyon durván, nem tudok egyszerűen elaludni, kpróbáltam minden félét. Nappal a suliban minden szünetben alszom kb.



2015. ápr. 27. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem látogass meg egy szakembert, aki felirja a neked megfelelő gyógyszert és nagyon vigyázz azzal, amit otthon találsz mert azok lehet, hogy túl erősek neked és ártasz vele
2015. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!