Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen teljesítmény fokozót...

Milyen teljesítmény fokozót ajánlotok (szellemi)?

Figyelt kérdés
Jönnek az érettségik és gondoltam, hogy beszerzek valamit ,de a google alapján nem tudom mi lenne a legjobb ginkgo biloba, tirozin, ginzeng? nem tudom mi válna be legjobban. Vagy bármi más ötlet is jöhet.
2015. ápr. 28. 14:58
 1/3 Hans Regenkurt válasza:
Szerintem a kávé teljesen jó
2015. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Semmilyen központi idegrendszeri stimulánst ne szedjél, mert nagy árat fizethetsz érte! Hallottam olyat, hogy valaki a vizsgaidőszakban szedett egy bizonyos gyógyszert, le is vizsgázott. De utána össze roppant és hónapokba telt, míg az idegklinikán rendbe hozták. Ha fáradt vagy, hagyd abba a tanulást és menj el sétálni, moziba, hallgass valami jó zenét, akár szundíts egyet. Meglátod, ezek a "kieső" idők meghozzák a maguk hasznát. Saját tapasztalat!
2015. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mate tea.
2015. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!