Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos kap valami értesítést...

Az orvos kap valami értesítést a kiváltott gyógyszerekről?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy felír valamit és ha nem váltom ki, akkor azt "látni" fogja?

2015. ápr. 30. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2015. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes orvos, minden egyes betegének minden egyes gyógyszerét lehetetlen nyomon követni. Meg szükségtelen is. Ha feliratod a gyógyszert, de nem váltod ki, azzal nem ártasz senkinek, max magadnak.
2015. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából a ki nem váltott gyógyszerek veszteségek a gyógyszeriparnak. És ezt a jövőben szerintem még büntethetik. Mi az, hogy lerabolják az összes adózó embert tébé néven, az orvosoknak és az ápolóknak odadobnak egy kis koncot, aztán a többit odaadnák a gyógyszeriparnak (gyógyszerár támogatás). De ehhez ki kell váltani a gyógyszert, az a gyógyszer amit nem vesznek meg, annak mi értelme? Az nem hoz profitot.


Ne légy ilyen alávaló, fizess, pörgesd a gazdaságot, csak ne edd meg a számodra káros gyógyszereket, mert oké, hogy valakinek több audira van szüksége a boldogsághoz, de neked nem kellene emiatt megbetegedned :)

2015. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves 2#. Abban igazad van,ha nem váltja ki a gyógyszert csak magának árt. De a háziorvosnál már vissza lehet nézni,hogy mikor,milyen gyógyszert váltott ki az illető és azt ki írta fel.
2015. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun letilthatod a betegéletúthoz, gyógyszerkiváltáshoz történő hozzáférést.

Az más kérdés, hogy az orvosoknak van jobb dolguk is, mint hogy ezt mindenki után nézegessék. Az idejükbe sem fér bele.

2015. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval meg tudja nézni, de nem valószínű, hogy meg is fogja.


És az nem lehet, hogy ha legközelebb megyek hozzá, akkor mikor belép az "adatlapomra" vagy nem tudom hogy hívják a tárolt adatokat a betegektől, akkor egyből szembetűnik neki?

2015. máj. 3. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

S ha valamiért szembetűnik neki.


Akkor mi van? Ki ő neked? Netán egy másik ember a Földön? 7 milliárd 300 valahány millióan vagyunk, mind egyenlők.

2015. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!