Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ver szaporán a szívem,...

Mitől ver szaporán a szívem, reszketek, zsibbad a karo, izzadok?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek Hétfőn kezdtőttek, akkor volt egy nagyobb roham szerűségem, Elkezdett zsibbadni a karom, hevesen dobogott a szívem, a torkomban is éreztem, izzadtam, és reszkettem is, volt egy kis hányingerem.

Tegnap este ugyan ez volt, akkor ugy sikerült elaludnom, hogy anyuék szobájába nyugodtam le. Ma szintén tpasztaltam magamon, ezeket a tüneteket. Orvosnál már voltam, kivizsgáltat. Aki tud, az kérem segítsen, meg vagyok ilyedve és félek, hogy infarktusom van. Most vettem be nyugtatót, hátha segít. Valki kérem?



2015. ápr. 30. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Pszichiáter. Gyógyszer. Rendbe jössz. Ha kitartasz. Ha gyógyszergyűlölő vagy akkor nem tudom. Én gyógyszerrel, pszichiáterrel cca 6 hónap alatt rendbe jöttem.
2015. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem. Most nyugtatót muszáj vagyok bevenni, mert amugy éreznék megint mindent. A ban az, hogy álmos vagy tőle, amugy igy már tudok csinlni mindent, a szívdobogás érzés enyhén érzem
2015. máj. 1. 10:52
 13/16 A kérdező kommentje:
Viszont a másik. Jég hideg a testem. Karom. Ez mitől van?
2015. máj. 1. 12:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2015. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jobban. Ma megint volt rohamom. Bementünk az ügyeletre. Azt mondta lelki prbléma okozza. Adott frontont, erősebb nyugtatót. Amit elötte szedtem, az melett is kijött a raham. Most ezel jól érzem magam. Holnap is be kell szednem, vagyis hétfőig, míg a vérvétel lelete meg nem jön. Ami hétfő.
2015. máj. 1. 22:21
 16/16 A kérdező kommentje:

Fejfájás szédülés, azt érzem a nyugtató bevétele után is.

Meg szédülést is. Nagyon várom már az eredményt higy mi ez.

2015. máj. 2. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!