Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a lapockám?

Mitől fájhat a lapockám?

Figyelt kérdés
Már régóta fáj a lapockámnál lévő csont. Akkor múlik el a fájdalom, ha erőssen maszírozzák. Kattog is a csont miközben maszírozzák. Nem tudtok valami megoldást erre? Vagy valami ötlet, mitől lehet ez..
2015. máj. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A lapockádnál lévő csont? A lapocka maga is egy csont

Kattog? Nem göbös vagy valami? Akkor azok izomcsomók lesznek. Nagyon sok ki tud alakulni a lapockák körül stressz vagy fizikai terhelés hatására, és bizony fájdalmas is.

2015. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egesz lapockam. Barhol maszirozzak kattog. De hiaba maszirozzak 2 oran keresztul, 2 nap mulva ugyanugy faj. A parom szokta maszirozni, eddig meg csak egyszer voltam masszornel, de akkor sem ezzel a problemaval..masszorhoz menjek, vagy orvoshoz? Ha orvoshoz, milyenhez?
2015. máj. 2. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az izomcsomók kavicsszerűen kattognak, pattognak a kéz alatt.

Első sorban a háziorvoshoz kellene elmenni, ő majd beutal valahova, ha kell. Ott pedig kiírhat az orvos masszázskezelést, ha úgy ítéli meg, hogy szükséges.

2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na meg a lapocka felszíne sem sima.
2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar vagy 3 eve faj, de most jutottam el oda, hogy kene vele valamit csinalni. Kisbabat varok, es nem lenne jo otlet hason fekudni a masszornel :(mar azon is gondolkgoztam, lehet csontkovacshoz kene mennem :D
2015. máj. 2. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nyak-vállöv masszázst kapnál valószínűleg, amihez nem feltétlenül kell hason feküdni. De terhesség alatt amúgy sem szoktak masszázskezelést kiírni.
2015. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!