Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt nem aludtam...

Vérvétel előtt nem aludtam éjjel. Befolyásol ez valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel 9 kor keltem fel, most reggel 5 van. Nem aludtam mert tanulnom kellet (jókor tanulok, mi? XD) Na mind 1 nem ezen van a hangsúly.Éjjel 2 kor ittam egy kávét. 8-10 re megyek vérvételre. 6-8 óra eltelt azóta. Enni tegnap ebéd óta semmit nem ettem. Szóval az éhgyomor az szerintem pipa. De nekem egyik ismerősöm azt mondta, hogy aludni is kell előtt mert lehet túl magas lesz a vércukor szintem. Ő nem orvos, gimiben tanul, de orvosnak készül... Feltételezem, ha mond valamit akkor annak ha nem is 100% ban de van valami alapja.


Akkor összegezve a kérdés. Ha nem aludtam éjjel azzal belém tud kötni az orvos, hogy menyek vissza holnap?



#alvás #vérvétel #20 óra ébrenlét
2015. máj. 4. 05:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak abból tudja, hogy nem aludtál, hogyha elmondod neki, legfeljebb a karikás szemeideől sejti, hogy nem volt túl sok az alvás, meg abból, ha rosszul leszel (lehetsz) vérvétel után...Ha magasabb lesz a vércukrod, bármi miatt, akkor továbbküld más vizsgálatokra. Aztán ott kiderülhet, hogy technikai hiba okozta az első eredményt.

Egyébként kérdezd meg az orvost ma reggel!

2015. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!