Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok éjjel a takaró...

Miért izzadok éjjel a takaró alatt?

Figyelt kérdés

szinte minden reggel úgy ébredek hogy átizzadt rajtam a poló, pedig kb 20-21 fok van a szobámban


19/F


2015. febr. 16. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg túl meleg takaróval alszol, próbálkozz vékonyabbal vagy egy pléddel. de lehet hogy csak nagyon sokat mozogsz álmodban
2015. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és nem lehet hogy ez valamilyen betegség tünete?
2015. febr. 16. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet betegség tünete, bár szerintem nem olyan meglepő, ha 21 fok körül van a szobában a hőmérséklet, plusz ha a takaród is meleg. Legalábbis magamból indulok ki, nekem néha a 18 fok is sok, de ez nyilván egyénileg változó.

Van esetleg más tüneted?

2015. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, milyen tünetek jöhetnének esetleg szóba?
2015. febr. 16. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség,ha az lenne lennének tünetei.Az előfordulhat,hogy most elkezdesz keresgélni és bebeszéled magadnak a többi tünetet,de szerintem szimplán meleged van éjjel:)
2015. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit én eltudok képzelni, hogy stresszes vagy mostanában. Nekem néha néha fordul csak elő, de olyankor általában nagyon szar napom volt.


Én pl imádok nyitott ablaknál aludni. Próbáld ki te is. Még csak tisztább a levegő és rendesen betudsz takarózni. Télen is gyakran van nyitva az ablak bukóra éjjel. Nem 1x keltem már fel 10-14 fokos "hidegben" Persze ajtót csukd be, hogy ne a ház hűljön ki. De jobban alszom, kipihentebben kelek fel és egész éjjel be vagyok takarózva :D

2015. máj. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!