Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek a fogorvostó...

Mit tegyek? Félek a fogorvostól, de muszáj lesz elmennem.

Figyelt kérdés
15éves vagyok és utoljára első osztályos koromban voltam..tudom nagyon gáz de azóta félek mióta szó szerint odakötözött a fogorvos hogy betömje a fogam.nagyon sírtam és nem is engedtem neki.A kötelező sulis fogorvosos napokon mindig lógtam mert féltem.De muszáj lesz elmennem.Tavaly egy másik orvosnál volta aki azt mondta ki kell húzni az egyiket a másikra valami gyökérkezelést mondott ja és kell fogszabályzó is mert undorítóak a fogaim elöl.A 2 nagy egymásra van dőlve és kifelé van fordulva a 2 mellette lévő teljesen el van fordulva 90fokban és a 2"vámpírfogam" fedig teljese fennt van..nagyon gáz..eddig azért nem volt szabályzóm mert anyuék sem foglalkoznak velem meg nincs is rá pénzünk szerintem ugyhogy nyáron megyek nyárimunkára és szerzek egy kis pénzt hogy legyen legalább felül fogszabályzóm.Valakinek már volt hasonló foghúzás,gyökérkezelés?? mIlyen érzés az?? nagyon fáj?? köszi a válaszokat előre is:) 15/L

2015. máj. 6. 09:23
 1/2 mtke ***** válasza:
Ha annyira csúnya és annyira fáj nem kérdés hogy menni kell. Utána csak jobb lehet!
2015. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelés nem kellemes, de kapsz érzéstelenítőt, így nem fáj. A foghúzás is ilyen. Utána ha kimegy az érzéstelenítő, akkor fájni fog egy pár napig, de fájdalomcsillapítóval kibírható.
2015. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!