Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan dolgokat...

Tudnátok olyan dolgokat amikkel fajdalmat tudok okozni magamnak?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami nem maradando mert a vagdosast telen tudom csinalnmi amikor pulcsiba vagyok es akkor senki nem latja de moszt hogy jo ido van esekyteken h ez a fajdalomszerzesi forma elerheto legyen anelkul hogy eszrevennek. Valami maskene ami ugyanugy fajdalmat okoz de megsem maradando.

2015. máj. 6. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el el futni. De ne állj meg akkor sem, ha szúr az oldalad és úgy érzed összeesel. Menj el tekerni, de ne hagyd abba, amíg nem érzed úgy, hogy szétszakadnak az izmaid.
2015. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1es +pont!

Kérdező, ha ezek után is kemény vagy, levezetésként nézz egy kis barátok köztöt a tvben!

2015. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbáltad, hogy felnézel az égre és köpsz egyet?
2015. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap kézzel, tűvel varrtam. Megszúrtam a tűvel az ujjam hegyét. Hát elég rosszul esett. Próbáld ki, neked hátha jól esik!
2015. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán gép előtt elintézheted ezt a problémát.

Csak amikor érzed, hogy légszomjad van nem veszel levegőt, csak akkor veszel levegőt amikor már kezdesz szédülni.

Majd kezded elölről...

Nem lesz maradandó sérülésed, de pokoli kínokat élsz át.

2015. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinej:)
2015. máj. 7. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!