Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó stressztől és depressz...

Állandó stressztől és depressziótól bekövetkezhet szívleállás egy idő után?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és az életem teljesen romokban van, állandóan aggódnom kell, és totál depressziós vagyok. A rossz érzések kb. csak akkor múlnak el ha mozgok kicsit, elmegyek futni vagy biciklizni, de azt se lehet mindig csinálni. Amint hazajövök a rossz érzések újra elöntenek.

Reménykedhetek ilyesmiben, hogy a szívem egyszer csak nem bírja tovább és leáll? Vagy egyszer amikor totál kiborulok, mert az is előfordul néha.


2015. máj. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha huzamosabb ideig ki vagy téve a stressznek,különféle betegségeid lehetnek a szívritmuszavartól kezdve a heves szívdobogáson át a szívinfarktusig is akár.Persze ezek nem egyik napról a másikra jelennek meg,de érdemes elgondolkozni az élet rendbetételén valamilyen módon,mert hosszútávon kikezdi a szervezetet,az biztos.Ennyi idősen nem hiszem,hogy nagy az infarktus veszélye,de halmozódik a stressz,és később kialakulhat,erre nem árt odafigyelni.Magas vérnyomás is előfordulhat,ha pedig nagyon felmegy,megnő az agyvérzés kockázata.Keress valakit akivel megoszthatod a gondolataidat,hogy ne rágódj annyit egyedül,hallgass zenét,vagy találj valami más hobbit is a sporton kívül,ami leköt.Tudom,nehéz,de próbálj kevesebbet aggódni,pozitívabban látni a dolgokat,és ehhez nem szégyen segítséget kérni sem,ha egyedül nem megy.
2015. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én életemen már nem lehet segíteni, helyrehozhatatlanul tönkrement. Szóval már csak meghalni akarok (életem rendbehozatalához kb. varázsolni kéne).
2015. máj. 7. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
18 évesen én is ezt hittem, azóta eltelt 6 év, megtaláltam a nagy Őt és pár hónap múlva családom lesz. Nem olyan az élet, mint a mesékben, de nem is olyan rossz, mint 15-20 évesen :)
2015. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!