Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a vibráló "kör" a...

Mi ez a vibráló "kör" a szemem előtt?

Figyelt kérdés
Most van ez perpill, amibe belenyúl azt nem tudom elolvasni és elfolyik,a látószögem jobb oldalán van és egyre ijesztőbb,kezdek nagyon beparázni.. olyan mint amikor fénybe nézel és utána meg elnézel más irányba csak ez jóval tovább tart és nagyobb

2015. máj. 7. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem viszket, ég, a szemed?Nekem kötőhártya gyulladás kezdődött hasonlóan.Homályosabban láttam és egy szivárványos kör volt a szemem előtt.
2015. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem viszket,csak a bal szemem fáj kicsit,de viszont a jobb az ami szerintem nagyon dominál ebben.. csak az a baj hogy most a képek is torzultak ,és az istenért se akar elmúlni :( nagyon remélem hogy ez nem marad így...
2015. máj. 7. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

A fejed nem fáj?


[link]

2015. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már látok rendesen,de perpill olyan fehér vagyok hogy már vakító is..és igen ,a halántékomnál fáj elég keményen,+ még émelygek
2015. máj. 7. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet migrén is.
2015. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet nemtudom de most már az ujjaim zsibbadnak.. holnap megyek inkább orvoshoz,köszönöm a segítséget ment a zld pacsi ?)
2015. máj. 7. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál folyadékot, mert lehet csak ez a probléma. Szemészetre azért holnap feltétlenül menj el! Vérnyomást is mérj!
2015. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egy "vibráló kört" láttál, ami az idő múltával egyre kijjebb ment a látóteredből (és úgy tűnt el), és tényleg zsibbadnak az ujjaid (pláne, ha csak az egyik kezeden) és a tünetek után nem sokkal a fejed is elkezd fájni, akkor jó eséllyel aurás migréned van.

Itt olvashatsz róla (középtájon):

[link]


Ne a szemészhez, hanem a neurológushoz menj vele.

2015. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!