Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor is meg fog vizsgálni a...

Akkor is meg fog vizsgálni a nőgyógyász, ha még szűz vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Rendészeti szakközépiskolába készülök,kérnek nőgyógyászati leletet+citológia vizsgálat eredményét.Mindenképpen meg fog vizsgálni "úgy" az orvos?


2010. febr. 23. 18:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint hüvelyen keresztül...
2010. febr. 23. 18:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, de az orvos érezni fogja és nem lesz semmi baj. Ne félj!!
2010. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Naiv vagy kislány.
2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!!!


Ami a legjobban bánt az az,hogy akkor valószínű át fog szakadni a szűzhártyám...

2010. febr. 23. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem fog. Vigyáz rád.
2010. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért szakadna? Hülyének nézed az orvost? Vagy csak téged nem világosítottak fel kellően. Vagy csak nem figyeltél oda...
2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint nem fog átszakadni.
2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

dehogy fog átszakadni, ezt nemtom honnan szedted. nem fog átszakadni a szűzhártyád, a szűzhártyád különben sem egy konkrét hártya, azmár eleve lyukas, hiszen a vér is ott távozik (menzesz). amikor a szüzességed elveszted, az aztjelenti h a szűzhártya maradéka, azaz ami a lyuk körül van, azis elszakad.

úgyhogy nemfog átszakadni a szűzhártyád, mert a nődoki úgyvizsgál h az neszakadjon át, az eszközei különbensem péniszméretűek,.

2010. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt olvastam, hogy szűz lányok esetében végbélen keresztül történik a vizsgálat... Nem tudom ebben mi az igazság.
2010. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

13-18évvel ezelött az egyik osztálytársam hüvelyi úton vizsgálta (13éves volt a lány),a másikat végbélen keresztül (17éves volt a lány).Régen ez volt.

Vigyázni fog rád.Nem teheti meg,hogy elvegye a szüzességed.

2010. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!