Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés, kéz és láb zsibbadás?

Szédülés, kéz és láb zsibbadás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2évig fogyasztottam kábítószert , de már több mint fél éve tiszta vagyok. Egyszer rosszul lettem tőle, el ájultam a vér nyomásom 180 volt. Komoly hallucinációk követék halál és élet között voltam. Akkor azt hittem meg fogok halni , mást nem is tudtam mondani csak hogy meghalok. A lényeg azóta meg változót az életem. Azóta nap mint nap el gondolkozok az életen , vajon miért is élek mi lesz a halál után. Nem vagyok ez a ideges típus de ilyenkor el kap egy félelem, egy enyhe parázás ekkor próbálom terelni a gondolataimat. A lényeg az ma mikkor ültem , el kezdet zsibbadni a karom és a lábam. Ekkor hirtelen úgy csináltam mint akit meg ijesztettek. Néztem egy két másodpercet magam elé majd fel álltam és el kezdtem sétálni. Sétálásközben éreztem hogy zsibbad a lábam , gyorsan ittam vizet és sokkal jobb lett. Zsibbadás közben olyan volt mintha szédültem volna. Mint mikkor nézel egy tárgyat és kis apró körkörös mozgást végezne.

2015. máj. 8. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják egzisztenciális szorongásnak.
2015. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a kábítószer rohadtul szétcseszheti az agyad...milyet szedtél?
2015. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mari és herbál. Tudom a herbál elég gáz , de akkor amikor kezdtem nem volt tele ilyen hülyeségekkel. Nem okozott függőséget és nem volt ilyen erős. Anno max kicsit rosszul érezted magad , hánytál és kész. Most elégé meg dobogtatja a szíved , zsibbadást okoz stb...
2015. máj. 8. 23:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor történt ez az eset , de már előtte is csak akkor nagyon ritkán. Elő fordult hogy úgy éreztem magam , ha csinálom rosszul leszek. Lehetséges ez az egész meg maradt tudat alatt.
2015. máj. 8. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hanem biztos.
2015. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Véleményed szerint mit lehet ilyenkor tenni? Mikkor társaságban vagyok.(Sokat beszélek és ők is ilyenkor , kicsit sem gondolok ilyenekre inkább nevetünk.) Egy két sör után sincs hasonló félelmem. Mindig mikkor csináltam ezt a hülyeséget anno egy két sört meg ittam. Ilyenkor kicsit sem voltak ilyen, vagy hasonló gondolataim.
2015. máj. 8. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit felnyitódott a szemed, és elkezdted látni a dolgokat több irányból is...ilyenkor az a teendő, hogy előveszed a Sofie Világa című könyvet Gaardertől (filozofikus regény), és vagy elkezdesz fejlődni, vagy süllyedsz, és de akkor kell segítség, hogy intellektuálisan ne ragadj le.
2015. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, a panaszod a nyakcsigolyák problémája.
2015. máj. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!