Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség? Könyék problémák.

Segítség? Könyék problémák.

Figyelt kérdés

2 éve már ,hogy rossz a bal könyököm ,nagyon erős fájdalommal és zsibbadással kezdődőtt azóta folyamatos a zsibbadás ,rossz érzés és gyakran szúr bele.Akkoriba sokat jártam orvoshoz ,de senki nem tudta megmondani ,hogy mi lehet a bajom ,az utolsó doki észre vette hogy van benne egy 8mm-es cysta a két csont között ,annyi utasítást kaptam ,hogy hogyha nőni kezd mennyek vissza és műtét ,ja és ,hogy abba kell hagynom a kajakozást.Fél éve ugyanígy kijött a bal könyökömön is ,rettenetes rossz érzés elviselhetetlen ,de orvoshoz feleslegesen mennék mert senki nem tud semmit ,most viszont kezdek aggodni mert a jobb könyökömön kijött egy pici alig pár mm-es szabályos karika folt.Nem tudom mi lehet az és hogy köze van-e a fájdalomhoz.

Valakinek volt már hasonló?Vagy esetleg tudja mi van velem?Légyszives segitsetek mert ez 2 év után már elviselhetetlen.

Hülyeségeket és beszólásokat mellőzétek légyszives ,köszönöm!



2015. márc. 29. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló gondokkal küzdök 3.éve,idén már olyan elviselhetetlen volt a fájdalom,h elmentem orvoshoz,jelenleg 1 hete járok elektromos és ultrahangos fájdalomcsillapító terápiára,mivel a gyógyszerek nem segítettek.
2015. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbadással kezdődött 3évvel ezelőtt,aztán szúródott,aztán úgy éreztem,mintha el akarna törni. Egyre rosszabbodott,mígnem mára odáig fajult,hogy használhatatlan lett. Még egy cipzárat se tudok felhúzni,vagy megvakarni az orromat. Ez az elektro-és-uh terápia talán segít. Kezd alakulni.
2015. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!