Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » évek óta van egy megnagyobbodo...

évek óta van egy megnagyobbodott nyirokmirigy a honom alatt. esztétikailag is zavaró, el szeretném távolitatni. De kihez menjek? volt valakinek ilyen rajtam kivül?

Figyelt kérdés

voltam már ginekologusnál ,hogy nem e valami mellböl kiinduló daganat vagy akármi .ott ultrahang ,semmi veszélyeset nem lát.

tovább a körzeti orvosomhoz ,o azt mondta lehet valami polip,tovább küldött ultrahangra máshova.ez a doki szintén azt mondta semmi különös el fog mulni magétól.

ez évekkel ezelott volt ,pontosabban 3 éve ,elötte is voltam már vele ,de kb ugyan ez volt.

évente járok mellszonora ,ilyenkor azt is megnézik ,de sosem látnak semmi különöset majd el fog mulni blabla ...

de nem mulik el ,nagyon zavaró ,esztétikailag is,foleg hogy jön a nyár . válasz mindig az ,hogy nem kell vele semmit sem csinálni,de ha akrok.

szerintetek ez nem veszélyes egészségügyi szempontból ,és mégis ezt hol vennék ki ,mütenek ,vagy a sebész szedné ki pár perces mütéttel ,mint pl egy anyajegyet ?

ja és ez a valami a honom alatt nagyon régóta ott van már 17 éves koromtól....


2015. máj. 10. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!