Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a franc bajom van?

Mi a franc bajom van?

Figyelt kérdés

Először is, hormonvizsgálaton voltam már, de ott azt mondták, hogy az égvilágon semmi bajom. Viszont egyre jobban szőrösödöm. Már az arcom is enyhén szőrös oldalt, és az a legdurvább, hogy a nyakamon is egyre jobban látszik, főleg az állam alatt. És fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Szőrtelenítek, ahogy tudok, de egy hét múlva megint úgy nézek ki, mint egy majom :'( És akkor még csak az arcomról beszéltünk. Szabályosan hányingerem van néha magamtól.

Lehet, hogy el...ták a hormonvizsgálatot, vagy mi? Menjek megint? Komolyan nem tudom, mit csináljak, valaki adjon valami ötletet :(

16L


2015. máj. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenének kezdted el borotválni? Nem szedtél esetleg 72 órás fog.gátló tabit? Attól is beindul rendesen. Vagy esetleg bármilyen fogamzásgátló tabit szedsz?
2015. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy borotválom, még az kéne. Csipesszel szedem, máshol meg epilálok. Semmilyen tablettát nem szedek.
2015. máj. 10. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj el vizsgálatra! Gondolom csak a nőgyógyász nézte meg a hormonjaidat. Kérj beutalót a háziorvosodtól.
2015. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Endokrinológusnál voltam.
2015. máj. 11. 01:09
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szőrösödik az arcom oldalt. Nekem nem olyan durva, én is csipesszel szedem. Nekem is nagyon megkeseríti az életemet. De azt hallottam, hogy szőkére szokták festeni és akkor nem látszik annyira. És én biztos hogy ki fogom próbálni, ajánlom neked is. Szerintem ez nem hormonprobléma. POnt abban a korban vagy, amikor ezek előfordulhatnak. Nekem is kb 16 évesen kezdődött. Majd elmúlik. De véletlenül se vedd elő a borotvát!
2015. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!