Mi a franc bajom van?

Figyelt kérdés
Sokszor változik a hangulatom, egyszer úgy érzem semminek nincs értelme, szinte teljesen összeroppanok, utána néhány perccel, lesz.rok mindent és boldog vagyok. Van, hogy a kettő érzés között lebegek. Kicsit olyan mintha a lelkemet valaki bezárta volna egy ketrecbe. Volt már durvábban is ilyen például az iskolában, egyik szünetben nevettem és ugráltam a másikban úgy éreztem mindjárt elsírom magam és nem akartam, hogy bárki hozzám szóljon. Szerencsére már ennyire durván nem váltakozik a hangulatom, de akkor is f.o.s. érzés. Gyakorlatilag repülők az égbe, aztán zuhanok a mélybe. Szerintetek mi van velem?

#szorongás #öröm #váltakozó hangulat
2013. okt. 15. 21:24
 1/3 anonim válasza:
én is hasonló gondokkal küszködök. Javaslom, beszélj egy pszihológussal, nekem segített egy kicsit .
2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 niltwill ***** válasza:
A hangulatingadozás alapján bipoláris zavarnak hangzik ("a kettő érzés között lebegek" lehet a kevert fázis), de nem biztos hogy az. Érdemes egy pszichológushoz fordulni (de ne pszichiáterhez, aki csak gyógyszerekkel töm agyon).
2013. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy bármi baj is van Veled. Azt írod iskolába jársz, szóval gondolom tizenéves vagy.

Lehet hogy közhely, de kamaszkorba a hormonháztartás gyors változása és hogy Te keresed a helyed a világban is produkálhat ilyen csodákat. Egy pszichológussal lehet hogy tényleg érdemes beszélni, hogy kamaszkori dolog-e, vagy esetleg valami baj van, és hogy természetes és kíméletes módon hogyan tudod enyhíteni ezeket a tüneteket.

2013. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!