Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszketek ennyire? Már...

Mitől viszketek ennyire? Már sokszor elviselhetetlen. Egyébként terhes vagyok, van ennek hozzá köze?

Figyelt kérdés
Mindennap tusolok,és kenem magam testápolóval. Napközben annyira nem is de estére elkezdek viszketni az egész testemen. Sokszor úgy érzem hogy csíp is,mintha bolhás lennék. A páromnál nincs ilyen.
2010. febr. 23. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg allergiás vagy a tusfürdőre/testápolóra/mosóporra/öblítőre amit használsz.
2010. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre,de semmiből sem egy márkát használok mindég változó.
2010. febr. 23. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a viszketésed biztosan a terhességtol van!En ugyan igy voltam az elso terhességnél,rettentoen viszkettem,mar a végén kamilla teàban furodtem,de semmi nem mulasztotta el!Az orvosok sem tudtak,hogy miért!Ugy,hogy ki kell birnod sajnos és valoban este jott én ram is mindig!
2010. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az oké, de egy öblítő nem egy hétig tart például. Próbáld fokozatosan h lecseréled elsőnek a tusfürdőt, ha még mindig viszketsz, akkor az öblítőt stb. De nem bántásból, viszont szerintem az sem jó, hogy minden nap testápolót használsz...
2010. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is megkeseritette az éjszakáimat, azt mondta a nőgyógyi h probáljak zsíros hidratáló krémet használni és sok folyadékot igyak. Kiprobáltam és enyhitette , teljesen nem szüntette meg de sokkal elviselhetőbbek voltak a mindennapok.

Boldog babavárást

üdv. 21 hós kislány anyukája

2010. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy? A laborértékek milyenek? Ha az ALP (alkalikus foszfatáz) érték emelkedett, akkor szokott lenni viszketés, ez a 2 a cholestasis jele. Van amikor a májfunkciós értékek is magasabbak (GOT, GPT). Nálunk ilyenkor a terheseket befektetik, folyamatos megfigyelés szükséges, és epekímélő diéta. Ez az állapot a 3. trimeszterre jellemző. Ha ebben az időszakban vagy, minél előbb menj el a dokidhoz.
2010. febr. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
39hetes vagyok,és minden leletem teljesen jó volt. Mikor nem voltam terhes akkor is viszkettem,igaz fele ennyire sem. Azt viszont észrevettem mióta Pesten lakom panelban azóta van,én falun kertes házba laktam.
2010. febr. 24. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
csalánkiütéseid nincsenek?
2010. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincsen rajtam semmi kiütés.
2010. febr. 24. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon száraz a levegő a panelban, és keveset iszol. Nekem ugyanez volt.
2010. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!