Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetv ez? Normális?

Mitől lehetv ez? Normális?

Figyelt kérdés
Néha ez van ha valami viszket. Bizsonyos helyehen, (most a felkarom test felöli részén) vakargatom 10-15 percig erőse, és amikor odanézte azt láttam hogy tiszta piros pöttyös az egész. (Aprócska de rengeteg pötty, kicsit olyan mintha erek végei lennének, igővel elmosódik egy picit.) Nektek is van ilyen? Lehet, hogy esetleg sok ér van a kar azon részén, és attól van?

2015. máj. 12. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy most hogy ránéztem kezd elmúlni.. Máskor is egy órán belül el szokott tűnni az összes pöttyöcske
2015. máj. 12. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami allergiás kiütésed van. Ez lehet ételtől, vagy attól a mosóportól, amiben mossátok a ruhát.
2015. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a viszketés a baj, hanem ahogy vakarom, úgy jelennek meg a kicsi pöttyök! Amúgy köszi hogy válaszoltál!
2015. máj. 12. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hosszú akarástól van, nekem is szokott lenni utána ilyen.
2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint vakarástól. :-)))) Lemaradt a v betű.
2015. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! megnyugodtam!
2015. máj. 12. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!