Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lelki eredetű lehet a problémá...

Lelki eredetű lehet a problémám vagy csak meggyengűlt az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

A problémák/okok: 18 éves vagyok, voltam már depressziós is, viszont most nem vagyok az. Sokat idegeskedem az iskola, kolesz miatt, rossz az alvásom plusz rejtegetnem "kell" a melegségem is(Egy csaj tudja a sulimból és mondta, h tavaj volt egy meleg srác akit kiutáltak és magántanuló lett emiatt.) Vannak családi problémáim is, magammal se vagyok nagyon megbékélve(a melegségem már elfogadtam)....és nincs annál jobb, mint amikor a csajokról kérdeznek. Ilyenkor azonnal görcsbe rándul a gyomrom. Már nagyon szeretnék egy fiút, akivel megoszthatnám a gondjaimat, átölelhetném stb...ez nagyon elszomorít.

Az esetleges "tünetek": Év eleje óta betegeskedem. Kisebb megfázások, de legsűrűbben hasi bajaim vannak(görcs)

Egy kis ideig jobban voltam, amikor kaptam egy kis elismerést a munkáimra(művésznek tanulok) és jobban be is sikerült az osztályba illeszkednem. Viszont ahogy eljött a tavasz és mindenhol szerelmespárokat láttam, azonnal újraindult a hasfájásom, majd két hétig erősen megfáztam, majd amint kigyógyultam belőle, erős migrénem, hányingerem lett és szédülök...Az alvásom meg romlik, ami az egész napot el tudja rontani, ami méginkább visz le a lejtőn. Véletlen egybeesés lenne vagy jól látom? A homofób kommenteket nem kérem, köszi!


2015. máj. 12. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A stressz és rossz alvás gyengíti az immunrendszert épp úgy mint a lelki problémák. Beres csepp kúra erősíti az immunrendszert, illetve magnezium sem árt ha sokat stresszelsz. De én azt gondolom főleg a gyomor gondok miatt hogy inkább a lelki részen kellene erősíteni mert az lesz a "gyökérok".
2015. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!