Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állítólag van valami olyan...

Állítólag van valami olyan szer, amiből ha egy cseppet az italba kevernek 10 percre teljesen elvesztem az eszméletem. Legális, festéklemosó. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Valami 3 betűs, nem tudom mi, csak mondták, hogy van ilyen. Igaz ez, vagy fekete autó féle néphülyítés? Miért nem tiltják akkor be? 10 percig nincs is magánál, tehát elájul, vagy teljesen magánál van csak nem emlékszik,vagy hogy is van ez?
2015. máj. 13. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gina.

Nem csak 10 percre.

Sose hagyd őrizetlenül az italodat. Ne fogadj el italt másoktól és ne igyál bele mások italába, ha megkínálnak.

2015. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, még azt elfelejtettem, hogy rövid idő alatt kitisztul a szervezetből, és nem mutatható ki se.
2015. máj. 13. 12:43
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha meg akarod dugni a csajt, inkább beszéld rá, mert az ilyen szerekkel nem jó kísérletezni.

Könnyen mérgezés és halál lehet a vége.

2015. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hahaha...Barátnőm van, és igazából pont őt féltem. Engem nem hiszem, hogy meg akarnának dugni, nem járok búzabárok felé se. Nem hordok magammal pár ezer Ft-ot, az irataimmal meg semmire nem mennének. Csak mivel mostanába én kénytelen vagyok kb végigülni mindenféle bulit, mert van egy elég szép lábsérülésem, így nem tudok állandóan vele lenni, főleg ha elmegy a barátnőivel. (persze bennük én is 100%ban megbízok, de akkor is)
2015. máj. 13. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért kell mindig magával vinni a piáját, vagy feleseket inni, abba nem fognak belerakni semmit, ha rögtön megisszák. Wc-re is jó, ha kettesével mennek, egyedül ne kószáljanak sehol. A kis poharas piák ezért sem jók, üveggel legalább fel lehet állni totyogni is.
2015. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni gina gyorstesztet is.
2015. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Olvasd el:


[link]

2015. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!