Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, h ha Epheritet...

Miért van az, h ha Epheritet vagy más magasabb efedrin vagy pszeudoefedrin tartalmú gyógyszert akarok íratni, akkor úgy néznek rám, mintha egy végstádiumú drogos lennék? Sztem nagyon jó szer, köhögésre, adhd-ra, fogyásra.

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:

.... mert

1. tudtommal nincs szervi bajom, ami akadályozná az alkalmazását;

2. nem vagyok kábítószeres;

3. az élet sok területén segít.

2015. márc. 28. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert az efedrinből, a pszeudoefedrinből, a norefedrinből, stb. egy nagyon egyszerű redukcióval lehet metamfetamint gyártani. Ezek a gyógyszerek ma a metamfetamingyártás fő forrásai, nem véletlen tették vénykötelessé. (Régen recept nélkül is lehetett kapni)
2015. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, ezt én is tudom. De ha bemegyek egy háziorvoshoz, h írjon egy doboz Epherit-et, abból még nem lesz semmi baj, max. ha egyszerre beveszem az egészet.

Amfetamingyártás.... nem hiszem, h 20 darab 50mg-os tablettából látnám el Bp.-et.

1. Nem is foglalkozom ezzel,

2. Nincs meg a szükséges vegyi szaktudásom,

3. Az eszközeim sincsenek meg hozzá,

4, ismétlem, egy doboznyi efedrinből, vagy pszeudoefedrinből nem lehet nagyot fakítani.

PS Tapasztalataim szerint megfázásra ez a legjobb, a vény nélküliek sz*rok. Többnyire. A házio. mondta pl., h szedjek acc-t. Hát, a májamnak biztos adtam egy jó nagy pofont....

2015. márc. 31. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Az alkohol,a dohány és a kávé a kábítószerek!
2016. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!