Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha az ofő nem...

Mi a teendő, ha az ofő nem fogadja el az igazolást mert át van írva az egyik szám & az orvos sem írja újra?

Figyelt kérdés
A múltkor a doki először azt írta véletlenül az ellenörzőmbe, hogy 27-29-ig lehetek otthon 27-30 helyett & ráírta a 30-at a 29-re. Az osztályfőnök azt mondta hogy ilyenkor az orvosnak új pecséttel új igazolást kellene írnia és odaírni hogy "javítás", kérjem meg hogy írja meg újra és hozzam azt. Ma voltam délután a dokinál de nem volt hajlandó kijavítani, mert nem emlékszik rá és "naponta legalább 40-50 gyereket hoznak hozzá és nem tartja számon hogy kinek milyen igazolást ír"... Most mit csináljak? Ha ofőm ezt nem fogadja el lesz egy hét teljes igazolatlanom (37 óra)... elég szigorúan mondta hogy menjek vissza az orvoshoz, szerintem azt hiszi hogy én írtam át :/
2015. máj. 13. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj az igazgatóhoz és közöld, hogy ügyvédet fogadsz fel valamint írásszakértőt és a perköltséget majd az iskola nyakába akasztod.
2015. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és a dokid a számítógépben sem tart nyilván semmit arról, hogy kit mivel, mikor kezel, kezelt és tartott tápon ? Fura egy szitu .
2015. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom.. Elvittem neki az ellenörzőmet is hogy lássa amit ő írt. A gépben nem nézett semmit, mondjuk azt az assisztense kezeli (ő se nézett meg semmit, nevemet se kérdezték meg), előtte csak papírok vannak.. Szépen elmagyaráztam hogy nagyon kellene az igazolás mert így megmaradnak a mulasztott órák igazolatlannak, de azt mondta hogy nem érti miért nem jó ez ofőmnek.. :(

Nagyon bevagyok tojva...

2015. máj. 13. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hány éves vagy, de a szüleiddel kellene fel keresni a dokit és igenis a gépben nézze vissza hogy mi hogyan volt .
2015. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz...
2015. máj. 13. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezéétek meg az asszisztensnőt, nézze meg a gépben, biztosan be van írva oda is, hogy mettől meddig adtak igazolást.
2015. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!