Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Barátnőm megkért, hogy távolítsam el a szőrt a farkamról, mert neki úgy jobban tetszene, én teljesítettem is a kérését és le is borotváltam a szőrt. De! Történt egy kis baleset, véletlenül egy kicsit megvágtam a farkamat is és eléggé elkezdett vérezni, nagyon megijedtem, de aztán megnyugodtam miután pár perc után elállt a vérzés és láttam, hogy csak egy kis karcolás az egész. Nem is fájt aztán, de másnapra nagyon bedagadt a farkam, és tiszta kék és zöld folt lett a seb körül. Ez normális, valakivel megesett már hasonló? El fog múlni vagy forduljak vele orvoshoz? De nagyon cikinek tartom, nem szívesen mennék ilyen problémával orvoshoz, mit tegyek most nagyon kétségbe vagyok esve? Ugye nem fogják amputálni vagy valami hasonló, kérlek nyugtassatok meg hogy elmúlik majd.

2015. febr. 12. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy karcolás miatt nem lesz semmi gond! Le kell fertőtleníteni és kész! Mással is megesett már hasonló!
2015. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit bevérzett, de nyugi, nem lesz semmi gond (egy ideig látszódni fog, aztán elmúlik).
2015. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis vágás, akkor az majd rendbe jön! Mosd meg alaposan, fertőtlenítsd és ne piszkáld!
2015. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél rá Betadint
2015. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Gyakoran megesik az ilyen, nem sokszor okoz problémát, de ritkán maradandó impotenciához vezet. Van akinek teljesen elüszkösödik, és akkor azt már muszáj amputálni.

Nem szereti a sérüléseket..

2015. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

most öszitén ki hiszi h midenkinek van otthon betadinja?

max miden 10.ik embernek jobb esetben

2015. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Legközelebb ilyet ne vállalj be még a barátnődnek se.

Az ilyen kis karcolásoktól még vérmérgezést is lehet kapni.

Mert ugye ha meg van a baj,orvoshoz ciki menni .A doki még jól le bas**aréntana ,abban is biztos vagyok .A kék zöld foltoknak is idő kell amig felszivónak,azok mind vér alá futások .A másnapra bedagadás sem a semmitől keletkezett.

Hogy a barátnődnek mi tetszik,és mi nem,az egy dolog.

ma barátnőd ,de holnap már nem biztos ,hogy az lesz.

Te meg ott maradsz olyan pö***el,amilyet csináltál magadnak .

2015. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha izgulsz ferőtlennitsd le
2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, a bnőd mit szól, ha meglátja!
2015. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd visszanő a szőrzet -
2015. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!