Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epekövesektől kérdezném,...

Epekövesektől kérdezném, akiknek már volt műtétjük, hogy bírják az alkoholt?

Figyelt kérdés
Nekem az orvos nem sok mindent mondott, azt sem, hogy mi történhet ha pl zsíros ételeket fogyasztok. Csak annyit, hogy pár hét diéta, de hogy utána mi lesz a helyzet, nem mondta. Ezt azóta már kitapasztaltam, viszont érdekelne, hogy alkoholfogyasztást illetően mi a helyzet?
2015. máj. 13. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Jövőhéten lesz a műtét ezért sajnos válaszolni egyelőre nem tudok. Viszont én megkérdezhetem műtét után hogy érezted magad? Mennyire fájt, meddig voltál bent mennyire kellemetlen az a cső az oldaladban? Eléggé be vagyok tojva :(

4hos kislány anyukája.

2015. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 4 éve volt a műtétem, semmi különbséget nem érzek, ha alkoholt iszom, ahhoz képest, amilyen volt. Az is igaz, hogy kb. havonta egyszer iszom alkoholt, és sosem vagyok becsípve sem.
2015. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!