Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat? Cigis doboz kis...

Mire utalhat? Cigis doboz kis alufolia darabokkal, meg rövid szívószállal?

Figyelt kérdés
Tesom kabátjában találtam.

2015. máj. 14. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy egy igazi kémikus,és metamfetamint gyárt.
2015. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cigis dobozt használta szemétgyűjtőnek .
2015. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ufók adását akarta befogni, a szívószál volt az antenna.
2015. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alufóliában volt valami maradvány? Esetleg fehér por, mert akkor biztos hogy tol valamit...
2015. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

ne gondolj rögtön a legrosszabbra ezer féle oka lehet mért voltam azok a cigis dobozban

de ha esetleg a dolognak volt elözménye vagy ez gyakori eset: én láttam már ilyet,az alufoliába teszik a kábitoszert(por) alulrol égetik öngyujtoval fölül peig inhalálják szivószállal állitolag jobban üt a füst

de az is lehet hogy ez egy sima akármilyen cucc és a szivoszállal "csak"felszívja-ez lenne a jobbik..

2015. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moncsy0506 válasza:
100%
Azt,h több,mint valószínű,h kristályt,zenét v. legrosszabb esetben heroint inhalál (belélegzi a kicsapódó gôzt a szîvószál segítsével) ami alá begyújt a fólára helyezve a drogot.Szóval minél előbb szólj a szüleidnek,mielőtt mégjobban rákap és függővé válik!
2015. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!