Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat ez a tünet?...

Mire utalhat ez a tünet? Kisagy fájás-szerűség, és hasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Másfél napja kínoz valami, a kisagyam úgy megrezzen vagy nem is tudom mit csinál, amikor valahonnan felállok.


A hasam pedig kavarog, fáj, előfordul egy két görcs. Nem is tudom milyen orvoshoz mehetnék, ráadásul más városban is vagyok, nem ismerek semmit/senkit. Ezért kérdezek itt


21 nő, menstruáció még messze


2015. máj. 8. 10:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az este nagyon hevesen vert a szívem, ezért nem tudtam hamar elaludni, utána is többször felébredtem, szájszárazsággal. És mielőtt elaludtam volna reszkettem, pedig felöltözve, takarózva voltam, idő közben álmomban levetkőztem
2015. máj. 8. 10:06
 2/6 Almamag74 válasza:
Nem vagy lázas? Nekem gyomor/bélfertőzésnek tűnik, ne lepődj meg, ha hamarosan sugárba hánysz és megy a hasad... Vírusos járvány van most ilyen jellegű.
2015. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Almamag74 válasza:
sugárbaN
2015. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Lázat nem tapasztaltam, és a székletem is tegnap rendben volt, de ki tudja lehet igazad lesz és nálam is beüt, jó is lenne akkor legalább tudnám mi az ok
2015. máj. 8. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam is ez van már egy éve. Szúrkál a kisagyam, tompa, fáj és közben görcsöl zuborog a gyomrom. Stresszre és ha koncentrálok valamire akkor fokozódik jobban. Valószínűleg idegrendszeri, vegetatív eredetű mivel minden leletem negatív.
2015. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én másnap, ahogy ezt kiírtam el is ájultam. Majd vizsgálat, negatív dolgok nem voltak, a kálcium-magnézium szintem eshetett le. Azóta nem jelentkezett.


Jobbulást!

2015. aug. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!