Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez?!?!?

Mi lehet ez?!?!?

Figyelt kérdés
Már több hónapja, hogy észre vettem, hogy a herém és a combom között nagyon piros, gennyes,és rohadtul fáj. Ilyen volt mindkét oldalon,de elmúlt. Pár napja ismét ilyen lett, de csak az Egyik oldal. Nagy fáj, gennyes, és nagyon kellemetlen szaga van. Érezni lehetett egész nap. Ez mitől van? Először arra gondoltam hogy a nadrág kidorzsoli,de nem tudom hogy ez lehetséges e?!? Kérlek segítsetek..
2015. máj. 15. 20:14
 1/3 anonim válasza:

A here és comb közötti rész egész pontosan mit jelent? Lehet dörzsölődés is, mivel ha ott kidörzsölődik, az elég könnyen fertőződik és lesz gennyes. Próbálj bővebb alsóneműt és nadrágot hordani.

Másrészt fordulj orvoshoz, javaslom hogy először bőrgyógyászhoz. Aztán onnan majd kiderül, merre tovább.

2015. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy mondjam.. Így oldalt bent a combomnal. Egyébként lehetséges hogy dorzsoles. Eléggé szűk nadragokbab

nadragokban jarok, szoval valószínű hogy az lesz. De elfogok menni orvoshoz.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat válaszod. :)

2015. máj. 15. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott is vannak izzadság mirigyek és vannak olyan extrém esetek amikor az nagyon csúnyán megyullad.Mivel a combodnál is látni lehet a háziorvosnak megmutathatnád hogy amikor gennyezik tudjon mintát venni.
2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!