Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan lefogyni...

Nikol20 kérdése:

Hogyan tudnék gyorsan lefogyni a combomból?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész testről tudsz, a combod méretét az ott lévő izomzat (kalóriaszegény étrenddel és a comb edzés hanyagolásával csökkenhet, pl. begipszelés esetén gyengül és méretben csökken a lábak izomzata) és a zsírszövet mennyisége adja meg, utóbbi elhelyezkedése a testen testalkattól függ. Tehát egészséges életmód mellett különböző testalkatú embereken különböző arányban helyezkednek el a zsírpárnák hason, combon, fenéken stb.


A testalkaton változtatni nem lehet, bár nyilván késsel átszabható a test, életmóddal, edzéssel csak az össz. testzsírt és az izomzatot lehet befolyásolni :)

2015. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Első már mindent leírt.

2015. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2015. máj. 20. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Tudom, hogy elkeserítő, de most miért hülyítselek? Olvashatsz itt is meg az interneten is sok buta választ, hogy hogyan lehet hasról, combból, karról meg mindenféle testrészről fogyni.... az igazság az, amit az első leírt...:-(


De.

Van egy módszer, aminek a segítségével az ideális súlyod környékére tudsz fogyni. A lényege a pillanatnyi táplálkozás és a testmozgás drasztikus megváltoztatása. Mindenhonnan fogsz fogyni, így a combodról is ...

Hátránya, hogy pénzbe kerül. Én is így fogytam le, de sajnos az anyagiak miatt már nem így táplálkozok. Semmit nem forgalmazok vagy nem akarok neked eladni, de segítséget azt tudok neked adni, hogy hogyan kell csinálni. Ha érdekel, keress meg privátban.

2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem az igazi súlyom az 45kiló volt de nem tudok most már lefogyni annyit nekem az is jó lenne ha már 5 kiló menne csak le és csak popora hasra meg combra szedek fel mióta szültem. de azért köszönöm
2015. máj. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!