Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerdezzem meg hogy...

Hogyan kerdezzem meg hogy hordhatok e betétet?

Figyelt kérdés

Még nem menstruálok (és örülök neki) de mar nedves a bugyim allandoan... Nagyon zavaró...szeretnék betetet tenni . csak nm tudom hogy lerdezzem meg. NORMALIS VALSZOKAT LEGYSZI!!

11L



2015. máj. 20. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
"anya, szeretnék tisztasági betétet használni, mert folyásom van, és zavaró"
2015. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha veszel magadnak. Vagy szólsz anyukádnak, hogy vegyen
2015. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt... Csak az a helyzet ... Hogy en errol a emarol mindent tudok de anya nem tudja h en tudom... Azert koszi..
2015. máj. 20. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy az ugy jo lenne h "anya mindig nedves a bugyim es szeretnek vmit tenni ellene. Veszel nekem is olyN izet ami neked van?" vagy nem tudom...
2015. máj. 20. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább egyenesen, nyíltan kérdezd meg. Ne játszd a tudatlant, mert ha látja, hogy mindent tudsz a témáról, amit kell, akkor utána már nyíltan tudtok majd beszélgetni a dologról. Neki sem kell gondolkodnia, hogy hogyan hozza fel a témát, neked pedig csak kb. két másodpercedbe fog telni, amíg elmondod a kérdést, aztán már nem lesz kínos többször.
2015. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek akarod játszani a hülyét. Egyszerűen mond meg neki, hogy anyu légyszi vegyél nekem tisztasági betétet, mert szükségem van rá. Anyád is tudja, hogy nőből vagy és előbb-utóbb neked is szükséged lesz mindarra, mint a többi nőnek, nem fog meglepődni a kérésen. Amúgy meg ha tényleg mindig olyan a bugyid, akkor mosáskor már észre kellett volna, hogy vegye szerintem.
2015. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerult!!!
2015. máj. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!