Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Had kérdezzem meg hogy az...

Had kérdezzem meg hogy az idegösszeroppanás halálos lehet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ugye eléggé megrázott a kaposvári 11 éves kisfiú halála de még plussz a családom is lelki terror alatt tart, egyszerüen nem bírom feldolgozni a kisfiú halálát se mert amit tettek vele... nem bírom felfogni! Én úgy is egy emberszerető vagyok szóval ez a másik. A családom engem teljesen ****ar a hugom meg a barátja az elsők én meg itthon senki vagyok, már attól félek hogy elkövetek valamit magam ellen.

2012. dec. 4. 08:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzárakom hogy nem tudok elköltözni se mert ebbe az országba munkát se találok, pénzem sincs. Pedig nagyon elmennék már végre dolgozni, de vagyonőrként állati nehéz elhelyezkedni. A sulit is családi okok miatt kellet ott hagynom, legszívesebben visszamennék tanulni, de mivel hitel van a lakáson nem kevés, ez miatt is kellene dolgoznom.
2012. dec. 4. 08:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebbe nem halsz bele, nyugi!
2012. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közvetlenül nem lehet belehalni, viszont az állandó stressz kikezdheti az egészséget és gyakorlatilag bármilyen betegséggel szembe védtelenebb leszel.Emeli a vérnyomásod, ami károsítja az ereket, szívet, negatívan befolyásolja az emésztést, gyengíti az immunrendszert, aminek következtében gyakrabban megfertőződhetsz, árt a hajnak, bőrnek, egyszóval az egész szervezet egészségét aláássa.A depresszió is veszélyes következmény, az öngyilkosság kockázata miatt.Bármilyen nehéz is a helyzet, próbálj nyugodt maradni.Semmi rossz nem tart örökké.Nyugodt hozáállással sokkal könnyebben fogod venni az akadályokat és hamarabb megtalálhatod a jó megoldást.
2012. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Járok pszihologushoz de 1 héten 1x ami nem sok.
2012. dec. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!