Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzadok enyire? 😞...

Mitől izzadok enyire? 😞😭 SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Folyamatosan izzadok barmilyen deot kipróbáltam mar. De semelyik nem használt nem tudok rendes ruhákat hordani minta. Tobbiek mert nem tudok felvenni egy pólót mert ha oda log vag hozza ér a honajamhoz kellemetlen szagok lesz mindig meg próbálok olyan ruhát hordani ami nem ér hozza vagy trikót hordok vagy bo pólót nagyon rosz mar kb két eve tart 15 eves lany vagyok

2015. máj. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Genetika.
2015. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

hormonokra gyanakszom :)

egyébként érdemes elmenni vele bőrgyógyászhoz, ő talán tud vele valamit kezdeni.. VAGY egyik ismerősöm használ egy ilyen löttyöt, Naturland-os izzadásgátló készítménít, neki bevált :) csak kérdés hogy használhatod-e, de szerintem gond nélkül, rá kell kérdezni egy gyógyszertárban :)

2015. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek biztos nem genetika mivel senkinek nincs iylngondja nalunk másodiknak köszönöm szépen a NORMÁLIS valaszt
2015. máj. 24. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A hormonokat a genetika szerint termeli a szervezet.


A népesség 2-3%-át érinti, itt a szakcikk:


[link]


Csak hogy tisztán lássuk ki a hülye.

2015. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 12-14 éves koromban volt olyan időszakom, hogy nem volt mindegy mit vettem fel, szinte csak fekete ruhát hordtam, mert abban nem látszott az izzadtságfolt. Akkoriban nagyon szar minőségű pólóim voltak így pár alkalom után már nagyon gyorsan bebüdösödtek. A hónaljamat meg minél inkább szorítottam, annál nagyobb lett a folt. Hónaljban próbálj kicsit lengébb ruhákat hordani és az anyaguk se mindegy, hogy milyen. Ma már röhögök a régi önmagamon. Most Vichy deo-t használok. A deóktól egyébként senki sem izzad kevesebbet, csak nem lesz büdös. A legfőbb tanácsom az, hogy tojd le mennyit izzadsz, mást sem érdekel, az egyetlen fontos dolog, hogy ne legyél büdös. Ha reggelente bekened magad, sőt tartasz sprayt a táskádban, amivel mondjuk tesióra előtt és után felfrissíted magad, akkor nem lehet gond a szaggal. Azok a pólóid, amik műszálasak és már egyszer bebüdösödtek, bekeményedtek, elszíneződtek azok ha ezután izzadtság éri, büdös lesz, bármit is csinálsz vele.
2015. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:

Sajnos pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok én is, bármit csinálok, akár csak séta, akár komolyabb sport, mindenféleképpen izzadok. Én már letettem arról, hogy az izzadtságfoltot eltakarjam, ha valakinek nem tetszik nem kötelező velem lennie. Büdösnek szerencsére már nem az, azt valahogy mintha kinőttem volna.

Amit tudok tanácsolni, hogy fürödj meg alaposan, főleg a hónaljadat mosd meg (az meg gondolom evidens, hogy a szőrt szedd le onnan), és használj napi szinten legalább egyszer, de inkább 2-3x dezodort

Én is végigjártam a kálváriát 18/f

2015. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2015. máj. 25. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hallottál-e már hónaljbetétről. Elvileg megakadályozza a foltokat is, de nem tudom, nem próbáltam még meg nem is tudom hogy milyen meg hogy néz ki
2015. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!