Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész délelőtt hánytam és...

Egész délelőtt hánytam és ment a hasam. Kaptam be kb. Negyed 9 fele normaflort meg 12kor is de azòta nem hányok és nem megy a hasam. Elmult?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad rosszul, akkor valószínűleg ennyi volt.
2015. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak a hideg ràz. De nem vagyok meleg.
2015. máj. 26. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak gyomor rontásod volt. Diétázz most, amíg még nem érzed magad 100% jól, meg igyál sok sok vizet. Jobbulást.
2015. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anya már az ofőm akarta hivni hogy nem megyek holnap suliba.de ugy érzem jol vagyok. Nemsokára megyek az orvoshoz igazolásér. megvizsgáltassam magam?
2015. máj. 26. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne kikérni az orvos tanácsát, hogy Normaflore helyett mit ajánl, mert nem sokat ér.
2015. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el az orvosnak, hogy hánytál és hasmenésed volt, nem biztos, hogy elmúlt, később még lehet újra. Pár nap diéta kell.
2015. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Anya beszélt vele. kiír holnapra is.

csak az a baj kompetenciát irnák. de az ofőm azt mondta nehogy menjek ha beteg vagyok. inkább pihenjek és majd megírom.

köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 26. 15:00
 8/12 A kérdező kommentje:
már megint sugárba ment a hasam
2015. máj. 26. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a szigorú diétánál, és igyál rengeteg folyadékot, hogy ki nem száradj, doki nem mondta, hogy szedjál be valamilyen hasfogót?
2015. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem írnak hasfogót, és nem is szabad szedni!


Akadályozná a természetes tisztulást.


A páromnak ezt ajánlotta a doki, ugyan ez volt a baja: 10 percenként 1 korty víz, ha nem hányja ki, akkor mehet 10 perc múlva a következő korty. 2 napig csak ez, a 3. nap lehet próbálkozni kis étellel is. Én vettem neki Daedalont, a doki azt sem írt, de a párom nagyon hányt. Azt legalább megszüntette a gyógyszer, a hasa meg tisztult a hasmenéssel. Javult talán 3-4 nap alatt.

2015. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!