Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy naponta kb.10-11 órát alszom?

Figyelt kérdés

Hazajövök az iskolából úgy 14.45 fel 19.00-tól 6.40-ig alszom, de semmi fárasztót nem csinálok...

Esetleg lehet a stressztől(mivel elég zűrös családi életem van)?



2015. máj. 28. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
vashiany egy lehetseges ok
2015. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lusta és mihaszna vagy.
2015. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az alvásigénye, nekem pl. 9 óra. Ha zavar, akkor ne 7-kor hanem eleinte 8-kor, majd 9-kor feküdj le és meglátod hogy bírod. Mondjuk este 7-kor még a kisgyerekeket sem fektetik le, szóval nyugodtan maradj fent tovább.
2015. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése. Ennyihez vagy szokva, ezért érzed úgy, hogy ennyit kell aludnod.
2015. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel én is így voltam. Minél többet aludtam, annál többet akartam még. Hazajöttem suliból 15.00 aludtam 19.00ig aztán visszafeküdtem 23.00 és aludtam 7.00ig mégis fáradtnak éreztem magam. Próbáld ki, hogy nem fekszel le, hanem foglald le magad valamivel, ami elvonja a figyelmed az alvásról. Nem szabad így ellustulni, nem egészséges.
2015. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!