Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyitől ugye nem szokok...

Ennyitől ugye nem szokok hozzá a nyugtatóhoz? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Enyhe pánikbetegségem van, viszont erős szorongásom. Alapból úgy jól megvagyok, de mivel magántanuló vagyok, itt vannak az osztályzóvizsgáim. 2 hét, 15 vizsga. Gondolom nem kell leírnom, mennyire be vagyok streszelve egy hete. :( Annyira, hogy már kimozdulni alig merek a suli irányába... folyton kerülget az ájulás, görcsöl mindenem... megpróbáltunk mindet a suliban, hogy tudják-e halasztani a vizsgákat, vagy bármi.. de nem. Be kell mennem. Mivel már mindent kipróbáltam és sehogy se tudok nyugodt lenni, most arra jutottam, hogy egy fél frontint beveszek. Ma kipróbálom, hátha oldja ezt a nagy feszültséget most bennem és ha nem okoz különösebb bajt, akkor most pár napig, a vizsgák előtt egy felet bevennék. Így talán kibírnám meg ott lenne a tudat is, hogy bennem van a nyugtató, nem lehetek rosszul.. ennyitől ugye nem szokom hozzá? Gyógyszerellenes vagyok, sosem szedtem nyugtatót de most úgy gondolom ideglenesen csak ez segíthet. Esetleg van, aki szedte már pl. a frontint rövid ideig kis adagban? Lett valami baja?

17/L vagyok.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. jún. 1. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem 200 dobozzal veszel be es tudod mersekelni lehetetlen raszokni
2015. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak kb. 1, maximum 2 hétig szedném, napi felet.
2015. jún. 1. 16:05
 3/10 A kérdező kommentje:
0.25-ös
2015. jún. 1. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
azt a 0.25-os semmit is el akarod felezni????? ugy meg vegkepp nem lehet raszokni
2015. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ühüm. Tényleg csak kényszerből, hogy a vizsgákat túléljem és ne kelljen megbuknom, mert pl. a maira be sem tudtam menni... ismerősöm is így szedte, segített neki.
2015. jún. 1. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:

reggel egy este egy :) mivel felezed igy akkor szerintem jobb ha igy csinalod

lefekves elott ugy 1-2 oraval hamarabb vedd be :) igy aludni is jobb lesz es ha mondjuk nyolckor indulsz utnak akk fel nyolckor vagy negyed nyolckor vedd be

2015. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de este nem veszem. :) Vizsga előtt csak, semmi többet. Tudom milyen egy méreg
2015. jún. 1. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki tud vele bánni annak nem méreg. :) Ez olyan mint egy atomerőmű. Ha nem hülyék kezébe adják egy nagyon jó dolog. :) A nyugtatók pont ilyenek. Amíg nem vagy hülye tudod mérsékelni addig nem méreg sőt! Nem erőlködik annyira a szervezeted, hogy próbálj lenyugodni. Csak nem kell észnélkül szedni hanem mérsékelni kell.
2015. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
No. Este bevettem egy 0.25-ös FELÉT. Rá 1 óra múlva lazán elmentem a sulihoz.. körbe jártam az egész várost, kirakatokat nézelődtem, eehh.. lazán beülnék most vizsgázni. :D 0.25 fele is teljes mértékben eltüntette ezt a nagy szorongást. Többet semmiképp sem akarok szedni. Nagyon maximum 1 egészet vizsga előtt. Jövő héten vége a vizsgaidőszaknak, abba is hagynám.. ugye nincs rá esély, hogy hozzászokok?
2015. jún. 2. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs :)
2015. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!