Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombás a lábam ezek alapján?

Gombás a lábam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Volt egy varrat a lábujjamnál,a doki azt mondta varratszedés után,hogy legyen sokat levegőn.A munkám miatt,mivel raktáros vagyok ez 12 óráig nem is volt megoldható.Sárgásan gennyes most:S A dokimnak küldtem e-mailben képet (vidéki vagyok és jelenleg nincs 10.000 ft-om felutazni),leirtam a tüneteket.Azt mondta gombás a lábujjam köze.Picit vörös,de nem is viszket,ennek ellenére vettem Lamisil krémet,pénteken lesz 1 hete,hogy használom.Ugyanúgy piros,valami sárgás kevés váladék jön fel a 2 lábujj közti tőhöz,amit fülpucolóval tudok kiszedni.

Van itthon Tetran sebhintőporom, áztattam már ecetes vízbe,betadine-osba,betadinnal is kentem..


2015. jún. 3. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarok kontárkodni, de én még nem láttam gennyes gombát. Lehet nem vagyok elég tájékozott, és létezik ilyen, de szerintem ez nem az, tehát a Betadin-t jobb orvosságnak látom erre a problémára. A lábujjközti gomba elég hamar múlik, szóval szerintem ez is azt igazolja, hogy neked nem gombád van. Ecetes víz csak kimarja, szerintem azt ne eröltesd! A Tetran sebhintőpor munka alatt jó lehetne.
2015. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tettem rá hintőport,de izzad a lábam és ugyanúgy felgennyesedik.Itthon mindig leszedem es mig itthon vagyok,semmit nem gennyesedik,amíg nem lepek cipőbe...
2015. jún. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!