Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam? 14/F

Mitől hullik a hajam? 14/F

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan kérdezték már az oldalon,de van pár dolog ami közre játszhat...Nem tudom.. Szóval..14 éves fiú vagyok.. Tavaly augusztus óta növesztem a hajam(nem azért akarok hosszú hajat,mert meleg vagyok,hanem mert rocker!) és november óta hullik. Régebben jobban. Aztán valahogy..nem annyira..És most megint.. Hajat mostok és beletúrok a hajamba akkor tiszta haj lesz a kezem.. és akárhányszor beletúrok mindig hajas lesz... Oldalt már látszik,hogy ott eléggé ritka ,ha ott hátra húzom a hajam. Egyesek azt mondák,hogy csak azért látszik,mert hosszabb.. Én nem tudom,csak azt,hogy hosszú hajat szeretnék és nagyon nem akarok kopasz lenni. Sem ilyen ritka hajú. most vizsgázom 8. év végén és kicsit ideges vagyok. Rossz volt a kapcsolatom a barátnőmmel is és attól is elég ideges voltam..kb. mikor lekezdett hullani.De már decemberben szakítottunk.Nem értem ezt az egészet.Voltunk vérvételen. Minden rendben volt csak..Három dolog nem..Most meg nem mondom,hogy mi az a három,de az egyik a baktérium szám volt ami 300.. az sok. De az orvos nem csinált vele semmit. Apukám é papám is kopasz..Gondoltam az örökletes kopaszodásra is..Mielőtt elkezdtem növeszteni ezelőtt zseléztem évekig. De annyira pánikban vagyok.nem akarok kopasz lenni.Főleg most,mikor növesztem.és..Ahh.. Előre is köszi..

2015. jún. 3. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy ők mikor kezdtek el kopaszodni, szerintem is a genetika miatt van
2015. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!