Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam a hajfestéktől?!

Hullik a hajam a hajfestéktől?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!A nyáron a hajam meg lett csinálva ombrésra,mielőtt ez megtörtént volna,SOHA,de komolyan soha egy szál sem jött ki,csak néhány szál hajmosásnál,viszont az ombre után már a második napon elkezdett hullani!Ezt azért nem értettem,mert csak a vége lett megcsinálva,a tetejével nem csináltak semmit.Mivel elég hosszú hajam volt,olyan szeptember-október környékén le lett vágva az egész ombrés rész,és simán csak a természetes hajszínem volt,továbbra is hullott,persze nem olyan durván,csak mint egy egészséges embernek,de azért mégis bántott hiszen mint mondtam,az ombre előtt egyáltalán nem hulott.Ezek után olyan február-március környékén elkezdtem festeni a hajam,és azt veszem észre hogy egyre jobban hullik..de nem csak amióta festem hanem olyan december-január környékén rákezdett.Ugye nem a hajfesték miatt? Nem akarok megválni a vörös hajamtól :( A barnával nagyon hülyén nézek ki. Mitől hullik a hajam? Ötletek?

2015. máj. 17. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hullhat hajfestéktől is, de sok egyéb mástól is, menj el bőrgyógyászhoz, ki kell vizsgáltatni az okát, és fogászatra sem ártana elmenni, de lehet, hogy a bőrgyógyász elküld vérvételre és gókutatásra.
2015. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek >< kösz univerzum,hogy barna hajat adtál ><
2015. máj. 17. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
én előbb azért elmennék dokihoz. nekem is akkor tűnt fel a hajhullásom, amikor festetni kezdtem a hajam, de kiderült, hogy 3 egészségügyi problémám is van, ami külön-külön is okozhat hajhullást, nem hogy együtt... nem riogatni akarlak, de szerintem megér ennyit a dolog :) remélem helyrejössz!
2015. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm^^
2015. máj. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!