Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap futás közbe nem éreztem...

Tegnap futás közbe nem éreztem a testemet?

Figyelt kérdés
Szóval évek óta nem futottam tegnap mentem egyet, és rám tört ilyen furcsa rosszulét és olyan mintha össze akarnák esni és nem éreztem a testemet. Aztán inkább leálltam, mitől lehetett? Elsőnek februárba lettem így rosszul de azt csak napozástól!

#roszszulét #ájulás érzet.
2015. jún. 4. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitágultak az ereid, az agyadba viszont így kevesebb vér jutott. Próbálj meg kicsit hűvösebb időben futni! És ne hirtelen vágj neki az edzésnek, hanem fokozatosan, bemelegítéssel!
2015. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap este voltam futni! 8 óra után akkor már nem volt olyan meleg, és mit lehet ez ellen tenni?
2015. jún. 4. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
El vagy szokva az edzéstől. Tornával, enyhe kocogással kezdj újra edzeni. Tegnap egész nap nagyon meleg volt, hiába volt este egy kicsit hűvösebb, azért az ereid ki voltak tágulva. Próbálj meg inni edzés előtt, hogy nagyobb legyen a szervezeted víztartalma.
2015. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!