Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás tényleg mindent...

A futás tényleg mindent átmozgat? Mennyit lenne jó futni egy alkalommal ahhoz, hogy az egész testemet átmozgassam?

Figyelt kérdés

Rengeteget ülök, mert tanuló vagyok. Jelenleg alig van időm bármire is suli mellett, edzeni pedig végképp nincs erőm. Érzem, hogy a gerincemnek ez nagyon nem jó. Naponta kb. 1 órát gyalogolok intenzíven, ezen kívül szinte csak ülök.


Kéne valami jó és olcsó mozgás, ami az egész testem átmozgatja. A futás erre jó? Mit gondoltok erről?



2014. jan. 24. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tévedés. A futás egyáltalán nem olyan 'szuper' mozgás, mint sokan gondolják.


Ha olcsó mozgás kell, akkor elkezdheted a fegyencedzést, az tényleg átmozgat. Akár futás mellett..


De a legkomolyabb, jó hatású, fejlesztő mozgások edzők segítségével gyakorolhatók, tanulhatók. De egy jó erősítő edzésprogram azért már elmegy.

2014. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A futás tényleg nem egy túl jó mozgásforma.


Ha zsírégetés a célod, akkor aerob vagy kardio mozgás ajánlott. Ha formásodás, akkor súlyzós/saját súllyal való edzés.

Esetleg a gerinctorna hasznos lenne.

2014. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gerincre ússzál, jóga, pilates, ezek jók rá.
2014. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gerincre legjobb a gerinctorna, én neten rendeltem egy ilyen dvd-t, elégedett vagyok vele.
2014. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!