Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kulonbozo okok miatt holnap...

Kulonbozo okok miatt holnap nem tudok bemenni iskolaba. Mit mondjak a haziorvosnak?

Figyelt kérdés
Nem ellogni szeretnek, hanem tenyleg halaszthatatlan ugyem van, es mar szuloi igazolasom elfogyott. Arra gondoltam, hogy elmegyek orvoshoz es megmondom neki, hogy megjott es nagyon fajt a fejem, gorcsoltem, hanyingerem volt. Szerintetek nem fogja lekiabalni a fejem, es nem fog elkudeni?
2015. jún. 4. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem 14 vagy, szóval rendesen beállt a ciklusos, akkor nehezen fogja elhinni, hogy eddig nem volt gond vele, most meg bele akarsz halni...


akkor inkább hazudj hányást vagy hasmenést...


mit csinálnak az iskolában, ha igazolatlan marad 1 napod?

2015. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szabad igazolatlant kapnom, mert jo bizonyitvanyom lesz, es versenyre sem mehetek igazolatlannal.
2015. jún. 4. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy őszinteséggel többre mennél! Ők is tudják, vannak alkalmak amikor kell egy-két nap. Amúgy is vége a sulinak, és azt mondhatod, hogy jó lesz a bizonyitványod, ezt később meg is mutathatod. Kivánom neked, hogy sikerüljön.

Van egy honlap, szivesen megirom neked, ahol kedves oktató néhány perces filmek vannak, pl. miért mondj igazat?

2015. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Sajnos az oszinteseggel az a problema, yha megmondom neki, hogy csak igazolasert jottem, nem fog adni. Baratnom is meselte, higy felvazolta az orvosnak a szitut, teljesen oszinten, es azt mondta, hogy ha nincs semmi baja akkor ne menjen hozza, mert szimplan igazolast nem fog adni, es elkuldte

.

2015. jún. 4. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor (nem sok ilyen alkalom volt) erős hasmenést hazudtam.
2015. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem!

Miért várod el, hogy az orvos hazudjon?

2015. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb, ha kitalálsz valamit. Este ettél egy nagy adag pörköltet, biztos túl zsíros volt, mert hajnalban visszaláttad az egészet és azóta kétszer volt hasmenésed is. Mondd ezt.
2015. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!