Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja van köldökpiercing...

Három napja van köldökpiercingem. Eddig picit piros volt a két bogyó között, most kezdett belilulni és érzékeny. Ápolom betadine oldattal ahogy ajánlotta az aki berakta, de mégis kezdett lilás kékes színe lenni. Mit tegyek? Ez normális?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallottál már vérmérgezésről?
2015. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de most ne mondd már hogy arról van szó? :O
2015. jún. 5. 11:31
 3/6 anonim válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy ne beszéljen olyanról, amihez nem ért. A vérérgezésnél egy piros, lila csík indul el a szíved felé, de az nem fordul elő ilyen apró sebektől, vagy legalábbis nagyon ritkán.

Szerintem simán érzékeny a bőröd, gondolj bele, hogy átszúrták a bőr felszínét és a húst is felsértették. Természetes, hogy bevérzik, mint egy vérvételen. Ne aggódj, nekem a fülbevalóm volt ilyen fél év alatt gyógyult be rendesen. Kenegesd és ha nagyon fáj tegyél rá zacskóba jeget, vagy fagyasztott dolgokat. :)

2015. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ez most megnyugtató válasz volt :)
2015. jún. 5. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Neharafudj hogy Megkérdezem, de fájt??:D
2015. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem nagyon fájt mert túl feszes a bőröm és nehezen lehetett a tűvel ki és be hatolni a bőrömbe :P :)
2015. jún. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!