Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a lábujjamon és hogy...

Mi ez a lábujjamon és hogy tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 8. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőrkeményedés, és rossz, szűk cipő okozhatja. A Scholl-nak vannak ecsetelői, tapaszai rá.
2015. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrkeményedésnek tűnik nekem.


Mikor nekem volt ilyen az a cipő miatt volt, amit a munkahelyemen hordtam,pedig zokni is volt rajtam. Szerintem neked is ott érheti tartósan a cipő a lábadat, ezért lett ilyen.


Én fürdés után habkővel dörzsölgettem,de azért óvatosan szabad csak,meg krémmel kentem. Nem tudom már, talán körömvirággal. Amúgy egyszer jobban látszik nekem, később kevésbé, majd újra.. De az egyik ujjamon (a kezemen) szintén.

Ha elmégy a gyógyszertárba biztos tudnak ajánlani rá valamit.


Szóval szerintem bőrkeményedés ez.

2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy szemölcs. Ráadásul jól megtermett példány. A körmöd meg gombás. Ideje lenne bőrgyógyászhoz menned.
2015. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!